Після смерті тата Небесний Батько став ріднішим за всіх, хотілося говорити про Нього, служити, щоб і інші полюбили Його по-справжньому. З командою ми почали організовувати молодіжні зустрічі для не адвентистів, вуличні місіонерські проєкти, «100 днів з Ісусом», де навчалися, і разом з тим практикували вивчене. В сучасній українській літературній прозі міститься багато запитань і відповідей. Чимало молодих людей стомлюється та втрачає віру в себе і в своє майбутнє. Щодня ці та інші запитання у розпачі ставлять собі юнаки та дівчата. Знайти відповіді на згадані запитання допоможе збірка сучасних українських авторів «Теплі історії про дива, коханих та рідних». Диво, Любов та Божа присутність є в кожній миті життя.

де можна знайти бога

«На землі люди збирають багатство для того, щоб зробити себе щасливими – і цього, як правило, не досягають. Є багато і таких людей, які не мають однозначної відповіді на питання https://aeroson.com.ua про існування Бога. Вони частенько можуть вважати, що, напевно, повинна існувати якась вища сила, але у своєму повсякденному житті не надають їй особливого значення.

Заповідь любові

Навряд чи можна знайти людину, яка б ніколи не думала над цим непростим питанням про існування Бога. І у кожного з нас є певна позиція із цього приводу. Наші серця неспокійні, поки не заспокояться в Тобі, о Боже.

Навігація записів

Підкоряючись волі свого Творця, людина знаходить звільнення від гріха, а також масу можливостей для свого розвитку і особистісного становлення. Тільки слухняні діти можуть розраховувати на рясні благословення, захист, підтримку і керівництво свого Небесного Отця. Добровільний щирий послух Богу – ознака справжньої любові до Нього, показник того, що ми знайшли Його, проваджені Духом, є справжніми дітьми Божими.

Варто також знайти одну старшу, гідну довіри людину, яка б могла стати твоїм наставником. Вона може підтримувати та допомагати тобі у твоїй духовній подорожі. Перераховані вище духовні практики ми можемо практикувати наодинці щодня. Також є кілька інших хороших способів розвивати свої стосунки з Богом разом зі своїми одновірцями. Його Блаженство побажав усім будувати своє життя на Божественних священних законах, які роблять людину здатною прийняти найбільше багатство – багатство блаженного вічного життя. У своєму слові Предстоятель підкреслив, що людина, яка виконує Божественний закон, робить себе здатною вмістити у собі дар вічного життя.

Молитва − це не просто звернення до Бога зі списком наших прохань. Молитва − це з’єднання з Тим, Кого ви любите. Це стосунки з Богом, який бажає інтимного зв’язку з нами.

Тоді тобі слід розпочати з найважливіших стосунків — стосунків з Богом. Першим днем вважається сам день смерті, навіть якщо людина померла ввечері. Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство ІнА «Українські Новини”, в будь-якому вигляді суворо заборонені. Всі права на матеріали, опубліковані на даному ресурсі, належать ТОВ “ФОКУС МЕДІА”.