Розвивати уяву, мислення, мова. Виховувати самостійність, відповідальність, бажання приносити користь оточуючим. Підготовка до гри починається з розглядання картини «Гра з лялькою». Діти сидять за двома-трьома зсунутими в лінію столами, віч-на-вихователю. Розглядають картину, називають те, що бачать ( «Купають ляльку», «Дівчинка купає», «змиває з лялечки мило», «Хлопчик тримає рушник, щоб витерти ляльку»). Варіант гри (для дітей старше 2,5 років).

Бачиш, Іллюша поруч стоїть, великий білий рушник в руках тримає … Вихователь може використовувати різні варіанти ігор з ляльками. Після такої розповіді вихователь пропонує пограти. «Будемо грати в вітер і листочки? Я – веселий вітер, а ви – гарні листочки ». Дітям можна запропонувати взяти в руку по листку, можна прикрасити листочками одяг дітей.

  • Треба – вліво кермо кручу, треба-гайку підкручені, дам сигналу погудеть- повинен все шофер вміти.
  • Робітники зоопарку (служителі) отримує продукти харчування для тварин, готують спеціальні корми для тварин, годують їх, прибирають клітки і вольєри, миють своїх вихованців, піклуються про них.
  • Покупець (приміряє ляльці черевики).
  • Виховувати добре, дбайливе ставлення до тварин.
  • Підійшли.Продавець.
  • Вихователь-лікар розігрує діалог з зайкой- пацієнтом (іграшка).

Розвиток вміння у дітей реалізовувати ігровий задум. Вихователь-лікар розігрує діалог з зайкой- пацієнтом (іграшка). Ти Гуді сильніше, мотор. Треба – вліво кермо кручу, треба-гайку підкручені, дам сигналу погудеть- повинен все шофер вміти. Автобус, зроблений з стільчиків, кермо, кепка водія, насос, іграшкові машинки, будівельний матеріал.

Картотека Дидактичних Ігор За Бк “особистість Дитини”

Розширити уявлення дітей про обов’язки співробітників зоопарку. Формувати у дітей уміння творчо розвивати сюжет гри використовуючи будівельний підлоговий матеріал, різноманітно діяти з ним. Розвивати мовлення, збагачувати словниковий запас. Виховувати добре, дбайливе ставлення до тварин.

Розвивати вміння будувати рольової діалог, використовувати рольову мова, творчість у грі, використовуючи реальні предмети для створення ігрової обстановки. Виховувати доброзичливість, готовність прийти на допомогу. Виховувати культуру поведінки в транспорті. У мене кашель, болять вушка.Лікар. Давайте я вас послухаю.

картотека ігор для дитячого садка

Закріплення знань про назви одягу. Закріплення у дітей навички правильно в певній послідовності роздягатися і складати свій одяг. «Подивіться уважно на поличку. Приміряємо плаття, якщо маленьке, складаємо у ліжечка Тані. Футболка відразу одягнемо або спочатку треба надіти інші речі? Шукаємо для ляльок нижню білизну за розміром, інші речі ».

Миття автомобіля тощо. Розширювати уявлення про прийом гостей, розвивати мовлення, уяву. Формувати уявлення про за посиланням готуванні і прийомі їжі, про різні стравах, продуктах харчування, що використовується при приготуванні посуді.

Шофер приносить певну кількість різноманітних товарів, отримують заявки на отримання товарів від директора магазину, вивантажує привезений товар. Поліцейський (інспектор ДАІ) – регулює рух, перевіряє документи, стежить за дотриманням правил дорожнього руху. Механік проводить ремонтні роботи, перевіряє стан машини перед поїздкою, миє машину з шланга – витирає. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. На цьому не зупинюся. У планах створення нових картотек.

Мама-вихователь збирається і йде на роботу; готує все необхідне для занять з дітьми; приймає дітей, займається з ними; грає, гуляє, малює, вчить т т. Д.; віддає дітей батькам, прибирає робоче місце; повертається з роботи додому; відпочиває, спілкується зі своїми дітьми і чоловіком; допомагає бабусі, укладає дітей спати. Вихователь включає ляльок в життя дітей, робить учасниками дитячого життя.

Картки Малюнки На Піску У Центр Сенсорного Розвитку (піскографія)

Іграшки, які можуть прийти в гості до Стєпашці, столові предмети – тарілки, вилки, ложки, ножі, чашки, блюдця, серветки, скатертина, столик, стільчики. Формувати уявлення дітей про працю людей в магазині, різноманітності магазинів і їх призначення. Вчити виконувати різні ролі відповідно з сюжетом гри.

Картотека Художнє Слово До Режимних Моментів (весь Дошкільний Вік)

Діти по черзі надягають одяг на ляльку Катю, потім одягають Таню. Під час гри вихователь всі свої слова супроводжує показом. Діти орієнтуються на його слова і дії.