Така технологія змінює підхід до роботи з клієнтом, змінює деякі бізнес-процеси та здатна спростити комунікацію. Це відмінне рішення для сучасних компаній, які хочуть бути вищими за своїх конкурентів. ​Ті, хто вже мав досвід використання сучасних VR-окулярів, можуть підтвердити, що під час віртуальної поїздки на «американських гірках», наприклад, відчуття можуть бути дуже схожими на реальні. В Китаї в 2018 році навіть відкриється цілий парк розваг віртуальної реальності.

Нові можливості в сфері віртуальної реальності

Віртуальна і доповнена реальність дають журналістам можливість втілювати свої історії в життя, дозволяючи глядачам відчути безпосередній контакт з історією, персонажами та місцями. Репортажні історії отримають новий вимір, можливість запропонувати глядачам ефект занурення, який вирветься за межі 2D. Бізнес прагне використовувати VR-технології для того, щоб отримати нових користувачів та покупців, оптимізувати час для прийняття рішень і здобути прихильність до продукту. Потенційні покупці зможуть оцінити об’єкт, який знаходиться в іншій країні, взяти участь в компонуванні інтер’єру. Все це не тільки підвищує шанс на вдалу операцію, але і підвищує задоволеність покупця. Доповнену реальність можна використовувати також при вивченні хімії. Нові технології дозволяють побудувати інтерактивну модель молекул і зробити можливим взаємодія з ними.

ДОПОВНЕНА & ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНIСТЬ

Серед таких компаній слід виділити Climax, Insomniac Games, Ubisoft, 4a Games та інші. Кожна людина індивідуальна і має певний досвід в “зануреннях” в штучний світ. Тому учасники по-різному можуть контролювати себе і свій організм, руху під час гри. Є ризик виникнення ефекту “заколисування”, тому слід контролювати своє самопочуття. Головне регулярно відпочивати, не перевантажувати голову і очі. Монреальський неврологічний інститут незабаром може стати кращим навчальним закладом у світі.

Можливості технологій віртуальної реальності в різних сферах

У статті розглядаються основні можливості засобів віртуальної реальності для підтримки STEAM підходу в закладах загальної освіти. Зосереджується увага на перевагах віртуальної реальності для впровадження STEAM освіти. Проаналізовано https://grinchenko.org.ua/ ставлення вчителів закладів загальної освіти України щодо використання віртуальної реальності при впровадженні STEAM підходу. Особливо звертається увага на додатки VR для підходу STEAM в загальній школі.

Стартап iStaging став досить успішним і зміг залучити значні інвестиції – близько $5 мільйонів. Згідно з дослідженнями компанії Goldman Sachs, сьогодні продаж квартир і будинків за допомогою VR досягла великого обсягу – понад $107 мільярдів і продовжує швидко зростати. Зрозуміло, досягти результату галузі звичайних ігор на даний момент неможливо. Однак сфера активно розвивається і привертає масу грошових коштів, компаній, розумних і талановитих людей. Можна з упевненістю сказати, що технологію VR чекає світле майбутнє і бурхливий розвиток. AR/VR технології допоможуть вашим клієнтам за кілька секунд зрозуміти суть продукту й оцінити його головні переваги.