Зняття-встановлення випарника в підкапотному просторі. У нас завжди в наявності оригінальні підшипники виробництва NSK, NACHI, NTN, FKC (Японія). Видалення з системи повітря та вологи (вакуумування). Видалення вологи та повітря із системи.

ремонт кондиціонерів авто

Недостатній рівень холодоагенту може призвести до зниження ефективності системи, тоді як перевищення рівня може призвести до пошкодження компонентів системи. Стенд для заправки кондиціонерів, будь яких автомобілів. Підвищення рівня шуму у процесі роботи агрегату вказує на поломку компресора, а також на зношення підшипників.

Скільки Фреону У Кондиціонері Автомобіля?

Комп’ютерна діагностика та техогляд. Хімчистка салонів автомобілів. Ремонт двигуна, ходової частини, стартерів і генераторів, систем кондиціонування та комп’ютерна порошковая покраска дисков киев діагностика. Комплексна перевірка авто перед покупкою. В автокондиціонери можуть заправляти різні типи фреонів залежно від виробника та моделі автомобіля.

Обслуговування автомобільних кондиціонерів та кліматичних систем. Встановлення автомобільної сигналізації. Продаж акумуляторів, мастил, запчастин до легкових автомобілів іноземного, вітчизняного виробництва. Ремонт двигуна, ходової, заміна зчеплення, реставрація балки і рульової. Ремонт, заправка кондиціонерів.

Ремонт Кондиціонерів Авто

Тут вас чекає кращий сервіс, індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми, а також найдоступніші та вигідні ціни в Києві. Поспішайте скористатися нашими послугами, як це вже встигли зробити сотні задоволених клієнтів нашого автосервісу. Герметичность системи кондиціонування в процесі користування автомобілем може порушуватися, що провокує проникнення всередину вологи та повітря. Це в свою чергу негативно позначається на роботі кондиціонера та призводить до скорочення його експлуатаційного терміну.

Коли Потрібен Ремонт Кондиціонера Автомобіля В Києві

Осушувач, завдяки якому відбувається фільтрація холодоагенту і масел. Згодом видаляється волога, шкідливі речовини, які сприяють забрудненню кондиціонера. Заправка і діагностика автокондиціонерів.