Також, у меню ресторану Ви знайдете широкий асортимент різноманітних напоїв. Про ваш відпочинок, комфорт і чудовий настрій дбатимуть уважні та ненав’язливі офіціанти. Всі матеріали захищаються законом про авторські права.

ресторани для весілля стрий

У нашій добірці лише найкращі ресторани для весілля Києва та області. Це місце – те, що потрібно для великого класичного весілля у центральній частині Києва. У ресторані готелю для весільних бенкетів пропонують меню з української та інших європейських кухонь. Урочистість можна організувати у чотирьох світлих залах.

📝 Ваш Відгук Скасувати Відповідь

Часто вони допомагають зрозуміти, чи підходить вам фахівець по професійних та особистих якостях. Для відмінного настрою ми запрошуємо кращих музикантів міста та України. Саме тут і є ”Підгорецький маєток”, який запрошує відсвяткувати будь-які урочистості, свята та почастувати гостей різними стравами. Смачні страви паназіатської та європейської кухонь. Ресторан з європейською кухнею. Проведення урочистих подій та фуршетів.

Наші Проекти

Це простора світла зала, яка просто закликає реалізувати тут найсміливіші весільні мрії. Залу можна оформити згідно з будь-якими вашими побажаннями, а на великому плазмовому екрані – показати чарівну історію вашого кохання. Страви української та європейської кухонь. Великий та малий банкетні зали для святкування урочистих подій. Власна випічка на замовлення.

Бенкетний Зал “ідилія”

Банкетний зал на 50 та на 100 осіб. Якщо ви вирішили зіграти невелике, але вишукане камерне весілля, рекомендуємо замовити ресторан на весілля у Києві з цього переліку. Atmosfera – ресторан, розташований на даху п’ятизіркового київського Потенційні кандидати готелю Premier Palace. Його оформлення відрізняється вишуканістю, а персонал ввічливістю. Все тут для комфорту гостей та створення унікальної європейської атмосфери. Особливість ресторану – неймовірний панорамний вид на центральну частину Києва.

Саме професіонал може вирішити масу маленьких і великих проблем з організацією. Двоповерховий ресторан з терасою, облаштована територія з альтанками, паркінг. В ресторані є 2 зали на a hundred and twenty місць кожен. Європейська та кавказька кухня.

Цікавить ціна за 1 людину на випускний вечір. Заповніть форму зворотнього зв’язку— і ми з вами зв’яжемося.