23 листопада 2022 року Венеційська комісія опублікувала нове рішення щодо реформи КСУ, яким дещо змінила свою позицію щодо окремих складових реформи, що викликало критику українських громадських організацій. 27 жовтня 2020 року в Україні почалася конституційна криза викликана рішенням Конституційного Суду України (КСУ) щодо скасування багатьох положень антикорупційної реформи. За інформацією віцепрем’єр-міністерки України Ольги Стефанішиної, проти надання Україні статусу виступали три країни ЄС. Німеччина ж пропонувала дати Україні статус умовно, під обіцянки виконати певні вимоги. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що позитивне рішення Євроради щодо України продемонструє стійкість ЄС.

де знайти рішення європейського суду

Якщо ж позитивного рішення не буде, то це означатиме, що “Путін на це наклав вето”. Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Суд встановив, що вони не змогли надати доказів того, що законодавчі поправки безпосередньо вплинули на них. Про це, як пише “Європейська https://topclub.ua/article-najulyublenishi-krupi-v-ukrayini-grechka-ta-ris-sho-z-nih-bilsh-korisne.html правда”, йдеться у повідомленні суду. З набуттям чинності Лісабонського договору в 2009 році судова система отримала свою нинішню назву (Суд Європейського Союзу), а сам суд було перейменовано в «Суд» (англ. Court of Justice). З 1 вересня 2022 року Європейський суд з прав людини відновив розгляд справ за заявами відносно України.

Оцінка дій за останній рік[ред. | ред. код]

Посилити координаційну структуру в рамках регіональної політики для забезпечення систематичного та інклюзивного залучення регіональних і місцевих зацікавлених сторін, координаційної ролі Міністерства реставрації та відповідного регіонального кута діяльності Агенції реставрації. Забезпечити впровадження автоматичного обміну податковою інформацією з державами-членами ЄС відповідно до глобальних стандартів ОЕСР. Розпочати роботу з підготовки до приєднання до Європейського управління праці.

В Україні[ред. | ред. код]

Саміт Європейського Союзу, що відбудеться наприкінці цього тижня у Брюсселі, стане, поза сумнівом, однією з ключових та драматичних для ЄС подій у році, що завершується. Опитування Flash Eurobarometer, яке провели у квітні в усіх країнах ЄС, свідчить про найбільшу підтримку вступу України до ЄС в Португалії, де це підтримали 87 % респондентів. Далі йдуть Естонія (83 %), Литва (82 %), Польща (81 %) та Ірландія (79 %). Найбільш скептично до вступу України ставляться угорці, де цю ідею підтримують тільки 48 % респондентів (проти — 37 %). Водночас в Угорщині найвища частка населення, яка не визначилась щодо цього питання — 16 % (стільки ж у Франції і Бельгії). Прийняти закон про клімат та розпочати оновлення своєї довгострокової стратегії низьких викидів відповідно до рамок ЄС до 2030 року. Розвивати адміністративну спроможність та розширювати підготовку проектів, щоб забезпечити реалізацію проектів транспортної та енергетичної інфраструктури відповідно до стандартів ЄС.

У лютому 2022 року, після початку роботи Етичної ради, більшість членів ВРП звільнилися, і ВРП втратила повноважність. У травні Етична рада перевірила діючих членів ВРП на доброчесність, після чого у ВРП залишилося лише 4[к 1] повноважні члени з 21. Втім, після зустрічі з угорським колегою Петером Сіярто міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що ця загроза “вже знята”. Упродовж тижня тривали дискусії між делегаціями європейських країн, а тепер їх обговорять безпосередньо лідери цих держав. Водночас для України найважливішим питанням є відкриття переговорів про вступ до ЄС.