Але ж час складний, і часто-густо так бувало, що молоді сьогодні брали шлюб, а завтра вже були на передовій. Тому вирішили влаштувати їм спільний захід, і для зручності перенесли його в Національний заповідник “Софія Київська” – в галерею https://www.oporaua.org/article/vybory/23202-ogliad-aktivnostei-potentsiinikh-kandidativ-u-deputati-197-okrugu-na-cherkashchini “Хлібня”. Саме тут напередодні відкрилася виставка, присвячена одному з найважливіших та найколоритніших обрядів українців – весіллю. Класичний білий в оформленні весілля поступово здає свої позиції модному благородного кольору айворі.

теми для весілля

У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з’являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва. Іван Гнатюк, священник Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ, веде сторінки, маючи на меті — координацію вірян у спільній онлайн-молитві. Відтак, щоденно до 65 тисяч людей приєднуються до молитви завдяки такій ініціативі. Місяць липень сповнений кількома визначними подіями у житті нашого Високопреосвященного Владики Володимира. Нещодавно Архієпископ відзначав 20-річчя свого Єпископського служіння й 18-річчя інтронізації на Івано-Франківську Катедру. Фіртка дізнавалась, яке ж покарання передбачене за ухилення від мобілізації та якою є реальна судова практика в Україні.

Зокрема, я багато років знайома з Аньою Бугерою, засновницею весільної агенції Bugeralab. Ми на одній хвилі, і я знала, що їй не доведеться, як-то кажуть, “розжовувати бріф”. А сама Аня жартує, що мріяла організовувати моє весілля ще навіть до того, як я познайомилася з Гошею. Пофарбовані квіти та рослини – чудовий спосіб зробити дизайн індивідуальним. Порадьтесь з декораторами та флористами, і сміливо працюйте з барвниками і текстурами. Траву можна пофарбувати у блакитний, а традиційні весільні квіти, наприклад, гіпсофілу – у модні пастельні відтінки. Затишні виїзні церемонії, щирі бенкетні святкування повинні бути підтримані таким же легким оформленням.

Яскравою і необхідною деталлю такої тематики є ретро-автомобіль і оригінальні прикраси для машини. Весілля – це час, щоб відсвяткувати любов і відданість, і вони також можуть відбивати культуру того часу. І з наближенням 2023 року у весільному світі спостерігаються інноваційні тенденції, тому що все більше і більше пар прагнуть зробити своє весілля унікальним, творчим і значущим. Один з моментів, який запам‘ятається назавжди — це танець аркан.

Лікар ніколи не призначить інсулін «просто так»

Я вдячна своїй подрузі Марічці Квітці, яка познайомила мене з пані Оленою. Це неймовірна робота, адже кожен елемент (“восковичок”) створений вручну. Проте нові тренди весільного кольору 2020 і 2021 доводять протилежне.

Подумайте про вашу арт-тему, і прикрашайте весілля інсталяціями, які піднімають декор до нового рівня. Надайте перевагу сапфірово-блакитному відтінку, щоб бути в тренді, оскільки цей колір коштовного каміння – один з найбільш модних для суконь подружок нареченої. Вбрання молодят, свідків, подружок, в яких використовується колір “ivory”, вистачить для підтримання теми свята. Але деяким парам хочеться, щоб гості прийшли на весілля в єдиному стилі. Для цього разом із запрошеннями листівками ви можете відправити своїм гостям нагрудні хусточки, виконані в головному кольорі урочистості, вказавши тему весілля. Головними героями під час нинішнього заходу стали сімейні пари, які уклали шлюб 24 лютого.

Стилістика весілля за кольором

І мова не лише про традиційну для весілля пастельну гаму, яку наречені обирають для себе та подружок. Весілля-2020 – ваш шанс одягти по-справжньому яскраву сукню улюбленого кольору. Вперше за багато років спостерігається відхід від вираженої тематики і чіткого колірного рішення. Це також може бути ниточка, яка поєднує лише локації на банкеті декором. Та саме ці елементи є повсюди, тому створюють атмосферу неповторного весілля, яке точно відрізняється віл інших.

Вона ж означає акцент, а не зобов’язання по всіх складових, які мають бути при організації тематичного весілля. Крім дотримання відповідного дрес-коду наречених і гостей, є правильно підібрані локації, музика, весільне оформлення, детальний сценарій і навіть подача страв. Цьогорічні весільні квіти будуть більш «домашніми» і ніжними. Наче щойно зірвані з бабусиного саду і вправно вкладені у композиції, з яких хоч натюрморти пиши… Як це все виглядатиме на практиці – дивіться у наступному фотоогляді. Полуниця, малина, вишня, черешня, чорниця… Це не літнє меню на вечір, це перелік матеріалів для декору літнього весілля! Яскраві та налиті сонцем ягоди можуть додати вашому святу особливого, витонченого і життєрадісного, смаку (в усіх значеннях).

Пам’ятайте, що будь-який, навіть дуже сміливий, сценарій весілля можна зреалізувати. І він окупиться вам, дорогі молодята, сторицею – щирим захопленням ваших гостей та незабутніми враженнями, які зігріватимуть усе ваше довге подружнє життя. Від традиційних атрибутів весілля ніхто не відмовляється. Весільний торт, перший весільний танець молодят, кидання букету нареченої – все це може бути органічно вписане в концепцію вашого тематичного весілля.

Вінтаж є ближчим до шеббі шику, це історія про старовинні речі, деталі, незвичайні вбрання і аксесуари, нестандартну локацію – наприклад, замок або резиденцію правителів. Стилізоване весілля – це власне класичне весілля, в якому виразно підкреслена якась тема чи певний весільний стиль. Стилізовані весілля найбільш популярні, оскільки гармонійно поєднують в собі традиційне й оригінальне. А оригінальними – стиль одягу наречених, дружбів та дружок, стилі декорування, музичного та світлового оформлення, розважальної програми.