Якщо вам необхідна екстрена медична допомога, то можна зателефонувати за номером 999 або 102, щоб викликати «швидку». Послуга є безплатною, але користуватися нею варто лише в виняткових випадках та коли у вас немає можливості http://adeepindustries.com/page-46/ самостійно дістатися лікарні невідкладної допомоги. Якщо у вас немає закордонного біометричного паспорта, доведеться ще відвідати візовий центр, щоб здати біометрію (місце та час можна вибрати під час заповнення заяви).

де знайти спонсора в англії

Тож тепер ви знаєте, для кого доступна програма Homes for Ukraine та як нею скористатися. А ще нагадуємо, якщо ви вже переїхали у цю країну і хочете переказати гроші з Великобританії в Україну, то це можна зробити швидко, зручно та вигідно, використовуючи сервіс TransferGo. 6) Після здачі біометрії в Англії, по прибуттю, Ви отримуєте вид на проживання, дозвіл на роботу й соціальну допомогу. “Ці шокуючі цифри показують масштаби кризи, яка вразить сім’ї біженців, які приїхали до Великої Британії за схемою “Будинки для України”, рятуючись від путінської війни”.

Росіяни перейшли в наступ на куп’янському напрямку – Сирський

Мобільний зв’язок у Британії значно дорожчий, ніж в Україні. Пенсіонери можуть отримати посвідчення для безоплатного проїзду . По приїзду ви можете протягом 48 годин безплатно користуватися метро, залізницею та більшістю автобусів. Це зроблено для того, щоб ви змогли дістатися до свого місця проживання. Якщо подорожуєте з домашніми улюбленцями, заздалегідь потурбуйтеся, щоб вони мали всі необхідні щеплення, бо інакше їх можуть забрати на карантин.

США мало не скасували запрошення України до НАТО через твіт Зеленського – WP

Ковід-обмежень на в’їзд в країну (як і в самій країні) немає зовсім — ні сертифікат вакцинації, ні ПЛР-тест вам не знадобиться. Зрештою, вам на пошту надійде лист, в якому буде прямо сказано, що тепер ви можете приїхати у Велику Британію. Впевніться, що у листі правильно вказано ваше ім’я, номер паспорта та номер вашої заяви. Також варто враховувати, що більшість запропонованого житла — це кімнати в одному будинку зі спонсорами, тому, спілкуючись, намагайтеся зрозуміти, чи буде вам комфортно ділити побут з такою людиною. Ukraine Family Scheme була запущена раніше та поширюється на тих, хто вже має у Великій Британії родичів, до яких може приїхати.