Електронний цифровий підпис отримують в результаті криптографічного перетворення даних. Вкажіть, будь ласка, ЄДРПОУ вашої компанії та номер телефон, і наші менеджери з вами зв’яжуться. Ми повідомимо, коли публікація з відповіддю з’явиться на сайті. Далі необхідно обрати серед послуг (перелік знаходиться з лівої сторони екрану) вкладку «Бізнес». Зареєструвати створення, зміну та припинення діяльності ФОП, юридичної особи тощо. Доступно в Інтернет-банку та мобільному додатку «Приват24 для бізнесу».

Перелік кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, які підтримуються у сервісі “Вчасно”. Або ви можете скористатися платними послугами, де видача ключів відбувається максимально комфортно для клієнта. Придумати пароль з 5 цифр і підтвердити його і підпис буде сформовано. Знайти його можна буде у тому ж пункті меню «Дія.Підпис». Скасувати сертифікати ключів ЕЦП можна особисто в представництвах АЦСК податкової. Податківці не називають нові строки, коли будуть вимагати від користувачів виключно токени для запису ключів. (якщо через релігійні переконання податковий номер не отримували, у вас має бути відмітка в паспорті про це, тоді ви подаєте копію цієї сторінки).

де знайти особистий ключ приватбанк

На екрані з’явиться інформаційне повідомлення з результатом виконання конвертації. Перевірити можна на сервісі офіційному сайті Центрального засвідчувального органу. Розділ «Довірчі послуги» — «Перевірити підпис».

Як отримати кваліфікований електронний підпис

Щоб скористатися електронним підписом на якомусь сайті, ви завантажуєте файл з потрібним документом і вводите пароль від ЕЦП/КЕП. Якщо ви втратили, видалили або оприлюднили файл з паролем, також потрібно згенерувати новий ЕЦП/КЕП. Для коректної роботи у режимі “Введення звітності” Електронного кабінету платник повинен мати один чинний електронний цифровий підпис. З цим запитанням зверніться, будь ласка, до АЦСК, який видав вам електронний підпис. Зверніть увагу, що поле «E-mail» обов’язкове для заповнення.

Хто може отримати ключ КЕП/ЕЦП?

Особисті ключі створюються, зберігаються та використовуються лише всередині внутрішнього постійного запам’ятовуючого пристрою Алмаз-1К і не поширюються за його межі. Електронний ключ Алмаз-1К – захищений носій електронного цифрового підпису з CCID-інтерфейсом. Розроблений АТ «Інститут інформаційних технологій» у вигляді малогабаритного з’ємного USB-пристрою. Підключити токен через USB-порт (якщо він у формі USB-пристрою) або скористатися спеціальним зчитувачем інформації (якщо токен у формі смарт-картки). Користуватися можна буде лише кваліфікованим електронним підписом чи печаткою на захищеному носії або «хмарним підписом». Для оформлення ЕЦП потрібно прийти до відділення банку разом із паспортом, ідентифікаційним кодом і флешкою. Якщо додаток відсутній або такий спосіб підтвердження не підходить, можна вибрати Інший спосіб.

Подайте заявку, заповнивши відповідні поля, обов’язково вказавши e-mail. Всі дані повинні точно збігатися з інформацією у вашому паспорті. Зайдіть в додаток «Приват24», виберіть «Всі послуги» – «Бізнес» – «Завантажити сертифікат».

Також керівництво Монобанку заявило, що в найближчому майбутньому додадуть можливість генерації ЕЦП/КЕП для подання податкової звітності. Безпека використання ЕЦП забезпечується тим, що засоби, які використовуються для роботи з ЕЦП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України. Послуги з надання ЕЦП в Україні впроваджуються акредитованими центрами сертифікації ключів (АЦСК). Тому ходити вам нікуди не доведеться, отримуйте КЕП онлайн.

Завантажити додаток

Після натискання зеленої кнопки «Дані вірні» слід вибрати місце (папку, директорію), де файл з електронним підписом буде зберігатися. Рекомендується створити нову папку на будь-якому з дисків вашого комп’ютера. Як отримати електронну цифрову допомогу на сайті Приват24 – читайте в нашому матеріалі нижче. Після конвертації ключа (створення ключа “Key-6.dat”) Ви можете пройти процедуру реєстрації Вашого підприємства на порталі “Е-Дата”, використавши саме цей ключ. З головної сторінки перейдіть у пункт меню «Договір про визнання електронних документів». Спочатку вам надійде квитанція № 1 про надходження документа на сервер, потім квитанція № 2, що документ підписаний ДФС. Перейдіть до форми заяви й натисніть кнопку «Створити».

Основна умова видачі цифрового підпису – фізична ідентифікація людини та її документів. Скориставшись ЕЦП, ви можете подати звіт до Пенсійного Фонду, Державну митну службу, Державну податкову адміністрацію України. Найчастіше користувачі застосовують електронний підпис при заповненні e-декларацій. Відскануйте QR-код через мобільний додаток «Приват24 для бізнесу», виберіть підприємство й зазначте пароль www.lada-event.com.ua/ SmartID. Електронний ключ від ПриватБанку дійсний протягом 1 року, а кінцевий термін його дії можна знайти під серійним номером сертифіката. В поле Пароль ключа шифрування введіть пароль захисту особистого ключа шифрування (якщо у Вас є сертифікат шифрування). Однак попри вимоги ПК ще й липні 2022 року можна обійтися без токенів і КЕП, користуючись старим удосконаленим ЕП на звичайному носії.