Завдяки цьому параметру можна створити основні установки комунікації. Тут змінюють свій статус, відображають непрочитані повідомлення та роблять їх спливаючими. Завдяки цим функціям клієнт завжди залишиться на зв’язку, не пропустить важливих подій. Після вибору опції з’являється нове вікно, де вводять власні дані або заходять у пристрій через інші утиліти, наприклад, Facebook або Google.

ПО від російських розробників з великим набором функцій для спільної роботи в онлайн-режимі. IPhone/iPad підключає відповідні пристрої до трансляції. Звісно, якщо ці пристрої попередньо були підключені і налаштовані до вашого пристрою. Доска сообщений імітує звичайну шкільну дошку. На ній за допомогою панелі зверху можна малювати різноманітні графічні елементи.

як створити конференцію в зумі

Приватний чат – також можна надсилати особисті повідомлення іншим учням (учитель не може переглядати повідомлення в приватних чатах). І ще однією важливою функцією ZOOM є можливість зробити запис вашої конференції. https://xn--80ajcbjgfmme6ah4a.com/ Пізніше запис заняття можна надіслати учням для повторення матеріалів. Адміністратор може підключатися до кожної з таких зал. Учасники однієї сесійної зали не чують та не бачать обговорення в інших залах.

Це потрібно для того, щоб вони встигли підготуватися та внести конференцію у свій розклад. Після кліка по ній відобразиться нове вікно, де знаходиться форма, приблизно відповідна тій, про яку ми говорили під час аналізу веб-версії Zoom. Тут ви також задаєте тему, встановлюєте час та налаштовуєте додаткові параметри. Цей параметр знаходиться у верхній частині екрана. Тут можна додавати нових людей, групувати їх залежно від методів та періодів контактів. Для кожного з них вводяться параметри електронної пошти, створюючи адресну книгу.

Як Створити Зум Конференцію

Коли ви використовуєте віртуальне тло, замість вашої кімнати під час конференції на фоні можуть бути різноманітні інтер’єри, пейзажі тощо. Для фону можна використовувати навіть відео, але ця функція не завжди працює добре. Учитель може вимкнути функцію віртуального тла, якщо учні неправильно використовують віртуальний фон, або якщо він відволікає дітей від уроку.

Ви також можете через налаштування заборонити учасникам ваших конференцій писати повідомлення один одному. Історію повідомлень із чату можна зберегти. ZOOM безкоштовно надає доступ до потрібних для комфортної роботи функцій. Єдиним відчутним обмеженням безкоштовної версії є лімітований час для проведення конференції. Якщо в конференції бере участь більше двох людей, то за forty хвилин такий дзвінок автоматично вимкнеться.

Організація Конференції

Доповідач може використовувати кнопку “Зберегти” на панелі інструментів, щоб зробити повне зображення з анотаціями у вигляді скріншоту. Ви також можете повністю відключити анотації учасників. Щоб розпочати запис, натисніть на відповідну кнопку. Крім цього, можна увімкнути запис за допомогою клавіш Alt + R.

Інтернет-портал MC.today підготував матеріал про те, як зручно організувати відеоконференцію в цьому додатку. Для закінчення зустрічі натискаємо кнопку «Завершити» у правому верхньому кутку. Вона з’явиться, якщо тапнути в будь-якому місці на екрані. І підтверджуємо кнопкою “Завершити конференцію для всіх” або “Вийти з конференції”, якщо хочемо залишити зустріч в односторонньому порядку. Classroom дозволяє вчителям архівувати курси наприкінці семестру або року.

Така функція може замінити роботу та обговорення в групах, якщо ви працюєте з великою кількістю учнів одночасно. Перекреслена кнопка – ваше відео вимкнене, учасники вас не бачать. Генеруйте унікальні ідентифікатори для ваших зустрічей.

У призначений час починаємо конференцію за допомогою спеціальної кнопки. Зручніше проводити зустріч через додаток Zoom, однак можна і через браузер. Останній буде оптимальним при нерегулярних конференціях, коли в учасників може не бути облікового запису Zoom. Також перевірте, чи не стоїть галочка навроти поля з паролем (якщо так, то всі учасники мають його ввести, щоб почати розмову).

Запит на проведення конференції буде передаватися в самому Зумі та поштою. Перша графа називається “Увійти до конференції”, через неї можна приєднатися до вже створеного відеочату. Застосування ID та пароля не потребує додаткового використання посилання.

Безкоштовна версія програми дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин, однак на період пандемії сервіс прибрав це обмеження. Часто вчителям чи роботодавцям доводиться переходити на віддалену форму спілкування. Завдяки їй підтримують розмову, передають відео. Але іноді можуть траплятися збої, через які у Зумі немає звуку на телефоні. У таких випадках важливо з’ясувати, як правильно налаштувати функції, щоб увімкнути звук за потребою. Тоді учасники конференції залишаться на зв’язку, матимуть доступ до всіх можливостей.