Три символи розкиду, що згрупувалися на будь-якій лінії поспіль, починаючи з крайньої лівої вертикалі, видають користувачеві 10 фрі-спінів. Терехов прокоментував ситуацію зі збором підписів на підтримку платного проїзду у… Після вивчення правил автомата гравцеві рекомендується визначитися з величиною ставки – вибрати рівень та номінал монет, скориставшись кнопками навігаційної панелі. Вайлди та скатери не формують власних комбінацій, тому не оплачуються.

Також на Голос UA на РФ читайте останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини. На цінніших базових елементах зображені ідоли, що відрізняються забарвленням. На недорогих знаках – теж маски ідолів – тварин та птахів. Після виплати премії символи, що виграли, зникають, звільняючи позиції для нового надходження. Якщо знову складається призова комбінація – каскади продовжуються. З кожним поспіль каскадом, що проходить, виграш множиться на зростаючий на +1 множник, що починається з х1, максимально – х5. На скаттері – золотий щит із зображенням ідола.

Тривимірний дизайн відрізняється надзвичайною виразністю. Видно, що Гонзо ховається за кам’яною огорожею, за нею знаходиться грандіозна будова Hyderabad Startup Ecosystem – золота піраміда. Матеріали, позначені знаком ®, публікуються на правах реклами. Матеріали, позначені знаком ☑, є політичною рекламою.

Ігровий процес здійснюється на полі, оснащеному п’ятьма барабанами з 20 лініями, що постійно діють, для виплат. При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на обов’язкове.

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється лише за умови відкритого гіперпосилання на сайт atn.ua. Умови формування призових комбінацій прості – потрібно, щоб у будь-якій лінії згрупувалися 3-5 ідентичних елементів, вишикувавшись зліва направо. Тобто – відправна точка оплачуваної послідовності має бути в крайньому лівому барабані. Відбувається нарахування нагороди – з урахуванням лінійної ставки та коефіцієнта, зазначеного для поєднання у таблиці виплат. Ставки в автоматі Gonzo’s Quest вибираються за п’ятьма рівнями, при цьому гідність монет може змінюватись в межах 0,01-0,50. Розмір сумарної ставки може становити від 20 до 100 монет на спині. Безкоштовні обертання, активовані скаттерами, проходять з тією самою ставкою, що грала у обертанні, коли користувач виграв фрі-спини.

Тільки додатковий множник починається зі значення х3, а може зростати до х15. Якщо в цьому режимі одночасно з’явиться 3 скаттери, що вишикувалися послідовно – гравець отримає 10 додаткових фрі-спінів. Він сприяє формуванню оплачуваних ланцюжків, замінюючи будь-який базовий елемент. Своїх послідовностей не складає. Голос UA на РФ – останні новиниГолос UA на РФ – останні новини курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.