Цей віадук є одним із найдовших та найстаріших у Європі. Любителі пива тут знайдуть гуцульську броварню, що стала візитівкою села. Мости-віадуки у Ворохті — це справжнє туристичне диво. Там їх аж два з усіх шести, що знаходяться в Україні. Велятино, унікальне стадо буйволів, єдине в Україні. Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини. За весь час будівництва не було використано жодного цвяха, як і годиться згідно з традиціями.

що відвідати у буковелі

Цінителі екстремальних відчуттів обов’язково повинні відвідати Буковельські гірки. Тут ви вирушите швидкісним спуском з крутими віражами. Швидкісний політ з висоти 9-поверхового будинку над озером. Зі сторони Ужгорода можна доїхати через Хуст, Тячів, Рахів, Ясіня, Яблуницю. З боку Києва їдемо через Івано-Франківськ, Надвірну, Делятин, Яремче, Татарів.

Полонина Явірник

Додамо, парк динозаврів найкраще місце для дітей у Буковелі. Якщо ви їдете до Буковелю з дітьми, завітайте до великих розважальних локацій. Найвідомішою з них є етнопарк «Гуцул Ленд», покликаний в ігровій формі популяризувати історію та традиції карпатського краю. Тут можна гуляти весь день — розваг вистачить на всіх! Також популярними місцями залишаються «Леопарк» і «ДиноПарк». Окрім інтерактивних розваг, на дітлахів тут чекають майстер-класи, спортивні активності, фотозони.

У табір набирають дітей віком від 7 до 17 років. Малеча тут зможе не лише з комфортом відпочити, знайти нових друзів, а й освоїти нові види спорту. Також тут передбачено конкурси, турніри, квести та навіть туристичні мандрівки.

Пам’ятки поруч стануть вашим путівником по регіонах, тому обов’язково візьміть цей список на замітку. Ваша поїздка в Буковель стане цікавою та пізнавальною. На цьому ринку можна ознайомитись із традиційними ремеслами гуцулів. Тут на сотнях лотків і у безлічі магазинчиків є цікаві вироби ручної роботи та безліч корисних дрібниць. Найбільш популярними є вишиванки, керамічний посуд, бісерні прикраси. Крім того, тут продаються різні природні продукти, такі як горіхи та мед. Всім відпочиваючим Буковеля варто поїхати в це місце і вибрати приємний сувенір своїм близьким і друзям.

Водоспад Гук

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з’являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва. Петрівський піст є однією з найважливіших святкових традицій у православній церкві. Під час цього https://kalaki-malaki.lviv.ua/ посту віряни дотримуються обмежень у їжі та розвагах. До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби.

Навколо Буковелю є доста цікавих туристичних маршрутів, тому можна зайняти себе пішохідними мандрівками зі збиранням грибів та ягід. Наприклад, досить популярною у Буковелі є прогулянка на гору Довга. Татарів – мальовниче село у долині річки Прут. Сюди можна їхати не тільки взимку, а й будь-яку пору року. У Татарові відкривається панорама гір Синяк та Хом’як.

«Bike zip» в Буковелі

Відпочинок у Карпатах насамперед асоціюється з популярним курортом Буковель. Справді, зручні траси, розвинена інфраструктура, екскурсії в Буковелі та різноманітні розваги роблять курорт лідером на українському ринку зимових туристичних послуг. Тут можна побачити весь курорт, наче на долоні. Якщо ви бажаєте зробити незвичайні фото, обов’язково відвідайте це місце.

Шешори — знаменитий на всю Україну і за її межами курорт, в якому від чистого гірського повітря з ароматом справжніх польових трав паморочиться в голові. В якому прокидаєшся від солодкого співу пташок та лагідного сонячного промінчика. Курорт, в якому зцілюєшся за допомогою природи душею і тілом.